BluTV Nedir?



BluTV istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, birbirinden farklı dizi, film ve canlı yayını reklamsız izlemenizi sağlayan bir dijital televizyondur. İnternet bağlantısı ile bilgisayar, tablet, mobil cihazlar ya da akıllı televizyonlar üzerinden her ay güncellenen yerli ve yabancı film ve dizilere, canlı TV yayınına, spor, yaşam, yetişkin içeriklerine ve en önemlisi sadece BluTV’de bulabileceğiniz BluTV üyelerine özel yerli yapımlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Nguồn:https://hoadontiendien.com/

25 thoughts on “BluTV Nedir?

  1. Yurtdisindan nasil odeme yapib dizi izleye bilirim? Kredi kartimi yazdim olmadi. Yardimci olun lutfen yurtdisi ici. Rusya

  2. sırf behzat ç için bir yıl üye oldum. bölümler çok kısa biraz daha uzatılsa tadına varsak olmazmı sayın yetkili.

  3. Ya şu Çalınmış Hayatları izlemek istiyorum 7 gün ücretsiz kayıt hala devam ediyor mu ? Siteden memnun kalmazsam boşuna para ödemek istemiyorum.

  4. yabancı dizilerde hala dil seçeneği neden yok ? netflixte bir çok dil seçeneği var ben blu tvye para verip üye oluyorsam yabancı dizileride türkçe dublajlı izlemem gerekiyor. lütfen artık dil seçeneği gelsin..

  5. Uye oldum mobil odeme yaptim parayi da aldi ama hicbi dizi ve filmi izliyemiyorum 9.saniyede donuyo ne yapmam gerekiyo bilen varsa bilgilendirebilirmi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *